kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėl turto (įskaitant gautas pajamas) deklaracijų (FR0001) pateikimo terminų

Vilniaus rajono savivaldybės administracija primena, kad  Vilniaus rajono gyventojai, įrašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašą privalo kiekvienais metais iki gegužės 1 d., deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo nustatyta tvarka.


Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pateikė informaciją apie tai, kaip ir kokiais terminais 2020 metais teikiamos deklaracijos:

„Vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatymo (toliau - GTDĮ) 7 str. 4 d. nuostatomis, gyventojai ir/ar jų šeimos nariai, pageidaujantys gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, kiekvienais metais, po prašymo suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti pateikimo, deklaruojant praėjusių kalendorinių metų gruodžio 31 dieną turimą turtą (įskaitant gautas pajamas), deklaraciją už kalendorinius metus teikia iki einamųjų metų gegužės 1 dienos. Atsižvelgdama į Lietuvoje paskelbtą valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) toleruos, jei ši gyventojų grupė Metines gyventojo (šeimos) turto deklaracijas FR0001 (toliau – turto deklaracija) pateiks iki 2020 m. liepos 1 d.

Turto deklaraciją už 2019 m. dėl paramos gavimo besikreipiantys gyventojai gali pateikti VMI prie FM per Elektroninio deklaravimo informacinę sistemą (http://deklaravimas.vmi.lt).

Gyventojai, kurie kreipiasi dėl paramos ir negali naudotis elektroniniais deklaravimo būdais, gali pateikti ir popierinę turto deklaracijos formą.

Deklaracijų popierines formas galima atsispausdinti parsisiuntus jas iš VMI prie FM puslapio www.vmi.lt (skiltis Gyventojams, toliau Rinkmenos -> Formos) arba https://www.vmi.lt/cms/formos.

Gyventojas popierinę deklaraciją, kartu su atitinkamai užpildytais priedais, gali atsisiųsti paštu į VMI prie FM Duomenų tvarkymo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Konsultacijas deklaracijų pildymo ir pateikimo klausimais gyventojai gali gauti paskambinę tel. 1882 ar kontaktais skelbiamais https://www.vmi.lt/cms/aptarnavimo-skyriai bei pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI.

Savarankiškai aktualią informaciją VMI administruojamų mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

Aktuali informacija apie mokesčių reformą http://www.vmi.lt/cms/mokesciu-pakeitimai-nuo-2019-m.


Karantino metu likite namuose, saugokite save bei savo artimuosius, o visus būtinus ir reikiamus reikalus tvarkykite nuotoliniu būdu.

 

 

Shadow up