kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus pasienio rinktinėje – šilumos ir gerumo akcija

VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje prieš didžiąsias metų šventes vyko kalėdinė gerumo akcija, kurios metu pareigūnai ir darbuotojai negailėdami aukojo lėšas kilniam tikslui. Iš viso geradariai suaukojo 150 eurų sumą.


Gruodžio mėnesį paskelbtos akcijos metu, prie kurios aktyviai jungėsi ir Vilniaus rinktinės darbuotojai ir VSAT darbuotojai, dirbantys Mickūnuose, surinkta 150 Eurų. Už šią pinigų sumą buvo įsigytas dulkių siurblys, kuris, tikimės, palengvins vienos vienišos ir stokojančios daugiavaikės mamos, gyvenančios Mickūnų seniūnijoje, buitį. O už likusius pinigėlius nupirktos saldžiosios dovanėlės jos vaikučiams.

Pirmadienį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai J. Kondratovič ir R. Meidus bekontakčiu būdu perdavė dovanas šeimai ir palinkėjo šiuo sunkiu laikotarpiu stiprybės ir sveikatos. Šeima dėkojo pareigūnams už gerumą ir dovanas bei palinkėjo stiprybės vykdant tarnybą.

Iniciatyvos organizatoriai džiaugiasi kolektyvo aktyviu dalyvavimu ir išreikštu noru prisidėti prie kilnios akcijos ir dar kartą dėkoja visam Mickūnuose dirbančiam ir prie akcijos prisidėjusiam kolektyvui, nusprendusiam pasidalyti savo gerumu ir parodyti įkvepiantį pavyzdį kitiems.Inf. VSAT Vilniaus pasienio rinktinė,
Dovilė Sabaliauskienė

Shadow up