kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus r. Mickūnų vaikų lopšelio-darželio mažasis jubiliejus

Vilniaus r. Mickūnų vaikų lopšelis-darželis veiklą pradėjo 2011 m. kovo 30 d., šiais metais darželio bendruomenė mini 10-ties metų veiklos jubiliejų, kuris, kaip ir dera, buvo paminėtas.


Vis dar vyraujantys karantinas šalyje pakoregavo šventės eigą, todėl prisitaikius prie esamos situacijos buvo parengta 10-ties dienų programa, kurios metu buvo perteikta įstaigos atsiradimo istorija, bendruomenės kasdienybė bei tradicijos, o taip pat pristatyti darželio draugų ir partnerių sveikinimai bei linkėjimai.

Įstaigos mokytojų taryba pasiūlė parengti „Darželio naujienas“, kurių metu diktoriai, kuriuos įkūnijo mokytojos Božena Naimovič ir Katrina Baranovska, pristatinėjo pagrindines tos dienos naujienas, patarimus ir anonsavo, kokie įvykiai iš įstaigos gyvenimo bus pristatyti.

Bendradarbiaujant buvo sukurta visa šventės programa. Kadangi gyvų susitikimų, švenčių ir renginių organizuoti negalima, viskas buvo perkelta į virtualią erdvę. Kiekvieną dieną, nuo kovo 17 d. iki kovo 30 d., darželio Facebook paskyroje buvo publikuoti filmukai, vis naujos „Darželio naujienų“ serijos.

Pirmąją dieną visi galėjo prisiminti, kaip atsidarė Mickūnų vaikų lopšelis-darželis, kaip buvo atšvęstas 1-asis gimtadienis, o taip pat buvo pristatytas pokalbis su Mickūnų seniūne Renata Mickevič. Antrąją dieną buvo pristatyta įstaigos kasdienybė mokytojo akimis – nuo vartelių atidarymo iki vartelių uždarymo. Sekančią dieną buvo dalintasi darželio pirmosios laidos „abiturientų“ prisiminimais ir sveikinimais, jie gi šiuo metu jau aštuntokai. Ketvirtąją dieną pristatytos įstaigos tradicijų, švenčių bei išvykų akimirkos. Vėliau mažieji žurnalistai kalbino įstaigos direktorę Boženą Petrulevič, kuri labai nuoširdžiai ir atvirai atsakinėjo į mažųjų klausimus.

Likusios dienos buvo skirtos sveikinimams, kuriuos siuntė partneriai iš Europos: Švedijos, Latvijos, Estijos, Italijos, Portugalijos, Lenkijos bei Graikijos darželių. O Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigos buvo pakviestos dalyvauti projekte „10 žvakučių ant gimtadienio torto“. Paskutinę, 10-ąją dieną, įvyko darželio himno premjera. Himną sukūrė mokytojos Alina Makevič bei Elita Jurkevičienė.

Visa bendruomenė sulaukė Vilniaus rajono merės Marijos Rekst padėkos bei sveikinimų. Mokytojos, dirbančios nuo pat įstaigos atidarymo dienos buvo apdovanotos Švietimo skyriaus padėkos raštais, o mažieji kovo 30 d. buvo pakviesti į šventiškai papuoštą salę fotosesijai bei skanavo gimtadienio tortą.

 
 

 

Inf. ir nuotr. Božena Petrulevič,
Vilniaus r. Mickūnų vaikų lopšelio-darželio direktorė

Shadow up