kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gavau kvietimą skiepytis: kur kreiptis?

Šiandien, balandžio 12 d., Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus ministerijos per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą Lietuvos gyventojams išsiuntė žinutes – kvietimą skiepytis.


„Kviečiame 65 m. ir vyresnius asmenys skiepytis nuo COVID-19 ligos. Pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata – vakcinos laukia Jūsų! Kreipkitės į savo savivaldybę – Jums suteiks visą reikalingą informaciją. Būkime sveiki ir saugūs. Daugiau informacijos: https://koronastop.lrv.vakcinavimas“ – tokią žinutę gavo gyventojai.

Vilniaus rajono gyventojai, norintieji pasiskiepyti COVID-19 vakcina, prašomi kreiptis į savo asmens sveikatos priežiūros įstaigą. Šeimos narių ir artimųjų prašome padėti užsiregistruoti garbaus amžiaus tėvams ir seneliams.

Registruotis skiepams kviečiamos ir kitos prioritetinės grupės – asmenys, turintys rizikos veiksnių ir / ar sergantys lėtinėmis ligomis, pedagogai, dėstytojai, abiturientai, globos įstaigų darbuotojai, pareigūnai, mažmeninės prekybos atstovai ir kiti asmenys, vykdantys gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas ir dirbantys kontaktiniu būdu, o taip pat didelių įmonių darbuotojai, turintys kontaktą su kitais asmenimis.

VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika: tel. (8 5) 247 0027, darbo dienomis nuo 7.00 iki 19.00 val.

Ambulatorijų ir BPG kabinetų kontaktus rasite čia: https://www.vrcp.lt/ambulatorijos ir https://www.vrcp.lt/bpg-kabinetai.

VšĮ Nemenčinės poliklinika: tel. +370 600 38 885.

Primename, kad asmenims, kuriems nuo COVID-19 ligos diagnozavimo nėra praėję 180 dienų arba prieš skiepijimą atlikus serologinį tyrimą nustatyta koronaviruso antikūnų – vakcinacija nerekomenduojama.

Vakcinacija yra savanoriška, vakcina ir skiepijimo paslauga – nemokama.

Pasiskiepykite nuo COVID-19! Tai saugiausias ir efektyviausias būdas apsaugoti Jus ir Jūsų artimuosius nuo koronaviruso ir pagaliau grįžti į visiems įprastą, saugų gyvenimą.

Shadow up