kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėms įteikti svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinių krivūlių“ statulėlės

Antradienio vakarą Vilniuje jau šešioliktus metus įteikti svarbiausi šalies savivaldos apdovanojimai – „Auksinės krivūlės“.


Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje Nacionaliniame dramos teatre, tradiciškai visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteikė „Auksinės krivūlės“ statulėles konkrečiose srityse nusipelniusioms savivaldybėms.

„Svarbiausias mūsų visų pasiekimas - augantis Lietuvos gyventojų pasitikėjimas savivalda. Tačiau kartu iš savivaldybių vis daugiau tikimasi – ar tai būtų laiku suteikiamos sveikatos paslaugos, ar darnų miesto veidą kuriantys dviračių takai, bendruomenių saugumo klausimai ar kokybišką ugdymą užtikrinanti aplinka. Šis pasitikėjimas ir didėjantys gyventojų lūkesčiai ir yra pagrindinė savivaldybių motyvacija judėti į priekį, keistis bei tobulėti. Būtent tai įvairiose srityse ir daro šios dienos laureatai,“ – renginyje kalbėjo LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius.

LSA prezidentas M. Sinkevičius taip pat įteikė „Auksinės krivūlės“ riterio ženklus  už nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

Primename, kad Vilniaus rajono savivaldybė už ryškias iniciatyvas bei nuveiktus svarbius darbus rajono gyventojų labui yra pelniusi 3 „Auksinės krivūlės“ apdovanojimus.

2020 m. Vilniaus rajono savivaldybei įteikta Sveikatos apsaugos ministerijos nominacija „Už ryžtą ir iniciatyvas saugant visuomenės sveikatą koronaviruso pandemijos metu“.

2016 m. Vilniaus rajono savivaldybė pelnė Inovatyviškiausios savivaldybės nominaciją už sėkmingą Klimato kaitos specialiosios programos lėšų panaudojimą, atliekant modernizacijas ar renovacijos darbus Vilniaus rajono visuomeniniuose pastatuose, įrengiant geoterminį šildymą.

2008 m. Vilniaus rajono savivaldybė aukščiausią šalies savivaldos įvertinimą – „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą pelnė už didėjančią paramą sveikatos priežiūrai.

2020 m. įteikta Sveikatos apsaugos ministerijos nominacija „Už ryžtą ir iniciatyvas saugant visuomenės sveikatą koronaviruso pandemijos metu“ (nuotr. LSA)
2016 m. Vilniaus rajono savivaldybė pelnė Inovatyviškiausios savivaldybės nominaciją 2008 m. Vilniaus rajono savivaldybė apdovanojimą pelnė už didėjančią paramą sveikatos priežiūrai


 

Parengta pagal vrsa.lt ir LSA inf.

 

 

 

Shadow up