kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Svarbi žinia! Lietuvos pasienyje įvedama nepaprastoji padėtis

Reaguojant į sudėtingą padėtį Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje, nuo lapkričio 10 d. iki gruodžio 10 d. įvedama nepaprastoji padėtis Lietuvos pasienyje su Baltarusija. Nepaprastoji padėtis įvedama visame pasienio ruože prie Lietuvos Respublikos valstybės sienos su Baltarusija ir 5 kilometrus nuo jo, taip pat paskirtose užsieniečių apgyvendinimo vietose: Kybartuose, Medininkuose, Naujininkuose, Rukloje ir Pabradėje bei 200 m aplink šiuos pastatus. Į nepaprastosios padėties teritoriją patenka ir 4 Vilniaus rajono pasienyje esančios seniūnijos: Lavoriškių, Kalvelių, Medininkų ir Buivydžių seniūnijos.


Nepaprastosios padėties įvedimas leis iš esmės uždaryti valstybės sieną, į nepaprastosios padėties teritorijas galima bus patekti tik su leidimais, apribojamos ryšio priemonės ir galimybė burtis migrantų apgyvendinimo vietose, bus ribojamas užsieniečių atvykimas. Be to, šis sprendimas leis operatyviau pasitelkti kariuomenę.

Siekiant išvengti galimų nesusipratimų ir papildomų rūpesčių, rekomenduojame gyventojams gyvenantiems pasienio ruože ir teritorijoje, kurioje įvedama nepaprastoji padėtis, vykstant į darbą ar į kitas teritorijas turėti su savimi asmens tapatybės patvirtinantį dokumentą, pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą, kurią galima užsakyti seniūnijose pagal gyvenamą vietą ir /arba išrašas iš Nekilnojamo turto registro apie turimą nekilnojamą turtą. Taip pat pažymą iš darbovietės apie darbo vietą šioje teritorijoje.

Atkreipiame dėmesį, kad likusioje teritorijoje jokie apribojimai nebus taikomi.


Raginame gyventojus išlikti ramiems ir sekti informaciją.


 

Informacija bus pildoma. 

 

Nuotr. Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Shadow up