kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Išpildytos visos Vilniaus rajono vaikų svajonės

Rekordiniu įgyvendintų svajonių skaičiumi baigėsi jau penktą kartą vykęs socialinis projektas „Vaikų svajonės“, kurio metu geros valios žmonių dėka įgyvendintos daugiau negu 10 000 Lietuvos sudėtingomis socialinėmis sąlygomis augančių vaikų svajonės. Trečius metus iš eilės vaikų svajonių projektas vyko ir Vilniaus rajone.


Šiemet projekte aktyviai dalyvavo 19 Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijų. Geradarių dėka iš viso pasirinktos įgyvendinti visos 334 mažųjų rajono gyventojų svajonės. Vaikų svajonės dažniausiai buvo kuklios ir troško jie tokių paprastų dalykų, kaip žieminių drabužių ir avalynės, knygų, įvairiausių išsvajotų žaislų, žaidimų bei higienos reikmenų. Būrys mažųjų dalyvavo šventinėse renginiuose ir susitikimuose su Kalėdų Seneliu, kuris apdovanojo vaikus dovanomis. Vaikų iš asocialių ir vargingų šeimų norus entuziastingai realizavo tiek pavieniai asmenys, tiek įmonės ir bendruomenės. Geros valios žmonių pagalbos pildant vaikučių svajones sulaukta ir iš užsienio.

 „Vaikų svajonės“ – tai savanoriška iniciatyva, kuria siekiama paskatinti žmones dovanoti šventinį džiaugsmą socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose augantiems vaikams, kurie svajoja ir nuoširdžiai tiki Kalėdų stebuklu, tačiau neturi galimybių. Pagrindinis projekto tikslas – pasiekti, kad kuo daugiau tokių vaikų gautų trokštamas Kalėdines dovanas. Projekto interneto svetainėje www.vaikusvajones.lt skelbtos 2-14 m. amžiaus mažųjų svajonės, kurias galima buvo įgyvendinti keliais būdais: dovaną įteikti asmeniškai arba perduoti per konkrečiu vaiku besirūpinantį socialinį darbuotoją. Šiemet nebuvo galima pervesti lėšų dovanos pirkimui socialiniams partneriams.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyrius dėkoja Vilniaus rajono socialiniams darbuotojams darbo su socialinės rizikos šeimomis už pastangas, pasiaukojimą bei atsakingą ir kilnų darbą, taip pat visiems prisidėjusiems prie sėkmingo vaikų kalėdinių norų įgyvendinimo.

 

Shadow up