kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono ūkininkai apdovanoti konkurse „Metų ūkis“

Tradiciškai organizuojamame Lietuvos ūkininkų sąjungos konkurse „Metų ūkis“ paskelbti geriausi šalies ūkininkai. Tarp būrio apdovanotųjų skambėjo ir Vilniaus rajono ūkininkų vardai. Geriausi ir didžiausią pažangą pastaraisiais metais padarę šalies ūkininkai apdovanoti lapkričio 16-ąją Kauno kultūros ir sporto centre „Girstutis“.


Pirmąją vietą Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje užėmė Edgaras Kuliešius, ūkininkaujantis Paberžės seniūnijoje. Antra vieta skirta Irenai Klečkovskai iš Lavoriškių seniūnijos, o trečioji vieta atiteko Anai ir Janui Butkevičiams iš Mickūnų seniūnijos.

Nugalėtojus pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Ruslan Narunec, Vilniaus rajono konsultavimo biuro vadovė Teresa Gerdvilienė ir Vilniaus rajono ūkininkų asociacijos pirmininkas Jevgenij Baliul.

Jau 25-tąjį kartą organizuojamo konkurso „Metų ūkis“ tikslas – skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau ir gražiau tvarkytis savo ūkyje bei išaiškinti trys geriausius kiekvienos savivaldybės ūkininkus.

Sveikiname nugalėtojus!


Shadow up