kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gražia tradicija tapusi labdaros akcija. Čenstakavos Kalėdų Senelio dovanos Vilniaus rajono mokykloms

Šv. Kalėdos jau ne už kalnų, o tai kaip žinia – stebuklų metas. Tokiu gražiu šventiniu stebuklu Vilniaus rajono vaikams galima pavadinti jau šeštus metus iš eilės organizuojamą kun. Ryszardo Umanskio iš Čenstakavos šv. Voitecho parapijos inicijuotą labdaros akciją, skirtą Mickūnų ir kaimyninėse seniūnijose gyvenantiems vaikams, skurdžiai gyvenantiems ir senyvo amžiaus asmenims paremti.


Čenstakavos visuomeninė, patriotinė draugija „Kresy“ bendradarbiaudama su Čenstakavos miesto ir jo apylinkių švietimo, viešojo sektoriaus įstaigomis bei verslo įmonėmis, skyrė paramą už Lenkijos ribų gyvenantiems lenkų kilmės tautiečiams ir surinko 2 500 šventinių daiktinių dovanų bei maisto produktų paketų, kurie bus išdalinti: Mickūnų, Egliškių šv. J. Bosko, Lavoriškių S. Batoro, Kalvelių S. Moniuškos, Rukainių ir Juodšilių šv. U. Leduchovskos gimnazijų moksleiviams, Pakenės Č. Milošo, Šumsko ir Kyviškių pagrindinių mokyklų moksleiviams bei Grigaičių pradinės mokyklos mokiniams. Dovanos tradiciškai pasieks taip pat Mickūnų, Lavoriškių lopšelių-darželių bei Kalvelių darželio auklėtinius.

Šių metų epidemiologinė situacija ir paskelbtas karantinas lėmė, kad gražia tradicija tapusi Kalėdų Senelio iš Čenstakavos pasitikimo šventė įvykti negali, o kun. R. Umanski neturi galimybės susitikti su vaikais Kalėdų Senelio vaidmenyje ir išdalinti jiems dovanas asmeniškai. Tačiau Mickūnų seniūnija ir visos šventinės labdaros akcijos apdovanotos mokymo įstaigos visa širdimi dėkoja visiems geradariams, kad nepaisant visų apribojimų, nepaisant epidemijos iššūkių ši nuostabi akcija įvyko ir mažieji Vilniaus rajono gyventojai tikri – stebuklai vyksta!

     
     


Shadow up