kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Baigtas įgyvendinti Vilniaus r. Mickūnų gimnazijos edukacinių erdvių modernizavimo projektas

Siekiant sukurti modernias, jaukias ir saugias mokiniams erdves, Mickūnų gimnazijoje įgyvendintas edukacinių erdvių modernizavimo projektas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.1.3-CPVA-R-724 „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“.


Projekto metu atnaujintos Mickūnų gimnazijos pastato edukacinės erdvės. I-ojo aukšto patalpos išskirstytos į tris edukacines zonas: A zona – bendra multifunkcinė erdvė, B zona – amatų centro erdvė, C zona – pradinukų erdvė. Taip pat įsigyti baldai ir būtina įranga: klasių, koridoriaus, virtuvės baldai ir įranga, minkšti baldai, informacinis ekranas, interaktyvios grindys, suremontuotos ir įrengtos biologijos, chemijos ir fizikos interaktyvios klasės.

Bendra projekto vertė siekia beveik 434 tūkst. Eur. Iš Europos regioninės plėtros fondo skirta beveik 381 tūkst. Eur, apie 53 tūkst. Eur skyrė Vilniaus rajono savivaldybė. Papildomai Vilniaus rajono savivaldybė skyrė virš 800 tūkst. Eur inžinerinių sistemų modernizavimui ir kitiems būtiniems darbams. 

Projektas pradėtas įgyvendinti 2018 m. pabaigoje. 

Tikimasi, kad edukacinių erdvių modernizavimas ir modernių kūrybiškų erdvių įrengimas ne tik skatins mokinių kūrybiškumą, bet ir pagerins teikiamų ugdymo paslaugų kokybę, o atnaujinta infrastruktūra sudarys patrauklesnes ir kokybiškesnes darbo sąlygas.


Shadow up