kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Ketvirtadienį gyventojai nuo COVID-19 kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos

Šį ketvirtadienį, birželio 17 d., visoje Lietuvoje bus organizuojamas gyventojų skiepijimas be išankstinės registracijos. Vilniaus rajone nuo COVID-19 ligos norintys pasiskiepyti asmenys kviečiami skiepytis Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje (Laisvės pr. 79, Vilnius) ir Nemenčinės poliklinikoje (Švenčionių g. 86, Nemenčinė, Vilniaus r).


Birželio 17-ąją vakcinacijos centrai veiks nuo 8.00 iki 20.00 val.

Be išankstinės registracijos atvykę skiepytis į Vilniaus rajono centrinės poliklinikos vakcinavimo centrą bus skiepijami „Comirnaty (Pfizer)“ ir „Vaxzevria (AstraZeneca)“  vakcinomis, Nemenčinės poliklinikos skiepijimo centre – „Comirnaty (Pfizer)“ vakcina. Atvykus bus galima paankstintai gauti „Vaxzevria (AstraZeneca)“ vakcinos antrą skiepą, išlaikant mažiausią reikalaujamą 4 savaičių intervalą nuo pirmojo skiepo.

Asmenys, jau užsiregistravę skiepui birželio 17 d., bus priimami savo registracijos laiku. Vyresnio amžiaus gyventojai ir gyventojai su negalia vakcinavimui bus užleidžiami be eilės.

Taip pat, nuo šio pirmadienio „Comirnaty (Pfizer)“ vakcina nuo koronaviruso gali būti skiepijami 12–15 metų asmenys. Į vakcinavimo centrą 12-15 metų vaiką turi atlydėti bent vienas iš tėvų (globėjų) ir toks atvykimas laikomas sutikimu. Atėjus skiepytis būtina pateikti vaiko gimimo liudijimą, taip pat dokumentus, įrodančius giminystės ryšį su vaiku ar santykį su globotiniu. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis.

 

Atvykdami skiepui turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Atvykstant antro skiepo  būtina turėti pirmo skiepijimo metu išduotą vakcinos kortelę.

Kilus daugiau klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcinavimas

 

Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up