kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Slupsko apskritimi (Pamario vaivadija)

Bendradarbiavimo ryšiai tarp Slupsko apskrities (Pamario vaivadija) ir Nemenčinės miesto seniūnija užsimezgė jau 2009 m. Delegacija iš Slupsko apskrities po partnerystės ryšių užmezgimo dalyvavo Vilniaus rajono Derliaus šventėje, o 2011 m. buvo pasirašytas ketinimų protokolas dėl bendradarbiavimo. 2012 m. liepos mėn. partnerių kvietimu 17 mokinių iš Nemenčinės miesto atostogavo vasaros stovykloje Slupsko vaivadijoje Ustkos mieste. Kelionės ir pragyvenimo išlaidos buvo padengtos.


 

Šių metų rugpjūčio 30 dieną abiejų šalių atstovai susitiko Vilniaus rajono savivaldybėje ir iškilmingai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria tik įtvirtino jau vykdomą bendradarbiavimą. Slupsko apskritį atstovavo seniūnas Slawomir Ziemianowicz ir seniūno pavaduotojas Andrzej Bury, o Vilniaus rajoną merė Marija Rekst ir Nemenčinės miesto seniūnas Mečislav Borusevič. Merė linkėjo, kad bendradarbiavimas pasitarnautų abiejų šalių gyventojams, o taip pat skatintų keistis gerąja patirtimi įvairiose srityse, kuriose sėkmingai vykdoma  veikla.

Kuriami tolimesni bendradarbiavimo planai -  2013 m. lapkričio mėn. sportininkai iš Slupsko, Goldapio vaivadijų ir Supraslio gminos dalyvaus dviratininkų lenktynėse, kurios rengiamos Lietuvoje ir svečiuosis Vilniaus rajone.

 

 

 

Shadow up