kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėl automobilių viaduko per geležinkelį statybų greta Rudaminos, keisis autobusų maršrutai (pakoreguota)

Pranešame, kad lapkričio 22 d. prasidės Rudaminos pervažos rekonstrukcijos darbai, kurių metu bus įrengtas viadukas virš geležinkelių bėgių bei žiedinė sankryža. Dėl didelės apimties vykdomų darbų – pervažos uždarymas neišvengiamas, todėl visus metus bus uždarytas eismas per esančią geležinkelio pervažą, o eismas bus nukreipiamas aplinkiniais keliais.


Nuo 2021 m. lapkričio 22 d. iki 2022 m. spalio 7 d. visas transporto eismas, judantis per pervažą A15 keliu ir Liepkalnio g., bus nukreipiamas apylankomis. Nuo Salininkų žiedo į Rudaminą bus galima patekti per Salininkų g., Avinėlių g. ir keliu Nr. 106 per Kalviškes, arba apvažiuoti keliu Nr. 5248 per Nemėžį. Taip pat statybų vietą bus galima apvažiuoti aplinkiniu keliu – Eišiškių pl. per Juodšilius.

Vairuotojų prašoma vadovautis stenduose pateikta informacija, kurioje pavaizduotos pakeistos tranzitinio transporto eismo kryptis, jas nukreipiant į kelių Nr. A19, Nr. 106, Nr. 202, Nr. 176, Nr. A3/E28, Nr. A1, Nr. 5248, Eišiškių pl. apylankas.

 

Darbų metu keisis viešojo transporto maršrutai:

Vilniaus rajono maršrutų trasos – 212, 212A, 215, 217, 221, 227.

Vilniaus miesto autobusų maršrutų trasos – 12 ir 14 (tik trasa autobusams vykstant į viešojo transporto parką ir iš jo);

Šalčininkų krypties maršrutai – 63, G63.

 

Kaip keisis Vilniaus rajono maršrutai:

212 Vilnius (Autobusų stotis) – Tabariškės maršruto autobusai važiuos Liepkalnio g., toliau suks į Minsko plentą ir nuo Žirnių stotelės važiuos Minsko plentu, toliau važiuos per Skaidiškes iki stotelės Rudamina ir toliau grįš į seną maršruto trasą.

212A Vilnius (Autobusų stotis) – Tabariškės per Akmeniškes maršruto autobusai važiuos Liepkalnio g., toliau suks į Minsko plentą ir nuo Žirnių stotelės važiuos Minsko plentu, toliau važiuos per Skaidiškes iki stotelės Rudamina ir toliau grįš į seną maršruto trasą.

215 Vilnius (Autobusų stotis) – Akmeniškės maršruto autobusai važiuos Liepkalnio g., toliau suks į Minsko plentą ir nuo Žirnių stotelės važiuos Minsko plentu, toliau važiuos per Skaidiškes iki stotelės Rudamina ir grįš į seną maršruto trasą.

217 Vilnius (Autobusų stotis) – Šveicarai maršruto autobusai važiuos Liepkalnio g., toliau suks į Minsko plentą ir nuo Žirnių stotelės važiuos Minsko plentu, toliau važiuos per Skaidiškes iki stotelės Rudamina ir grįš į seną maršruto trasą.

221 Vilnius (Geležinkelio stotis) – Kalveliai per Marijampolį maršruto autobusai važiuos Liepkalnio g. iki Salininkų žiedo,  tada pasuks į Salininkų gatvę ir važiuos Salininkų, Avinėlių ir A. Mickevičiaus gatvėmis iki kelio Nr. 106, tada pasuks į kelią Nr. 106 ir važiuos juo iki sankryžos su keliu Nr. A15, pasuks į kelią Nr. A15 ir toliau senąja maršruto trasa važiuos į Kalvelius.

227 Vilnius (Geležinkelio stotis) – Valčiūnai per Kalviškes maršruto autobusai važiuos Liepkalnio g. iki Salininkų žiedo,  tada pasuks į Salininkų gatvę ir važiuos Salininkų, Avinėlių ir A. Mickevičiaus gatvėmis iki kelio Nr. 106, tada pasuks į kelią Nr. 106 ir važiuos juo į Kalviškes, pravažiavęs pro Kalviškes autobusas grįš į seną maršruto trasą ir važiuos į Valčiūnus.

 

Kaip keisis Vilniaus miesto maršrutai:

12 Stotis–Rudamina–Skaidiškės maršruto autobusai važiuos Liepkalnio g., toliau apylanka Salininkų g. (Pupinės st., Salininkų sodų st.), Avinėlių g. (Sakalaičių st., Pervažos st., Avinėlių st.) per Kalviškes keliu Nr. 106 iki Kinelių st., toliau įprasta maršruto trasa iki Skaidiškių. Stoties kryptimi autobusai važiuos tokia pačia trasa kaip į Skaidiškes.

Taip pat tam tikrais reisais autobusai važiuos Liepkalnio g. iki laikinai įrengtos naujos Katiliškių stotelės Liepkalnio g., kurioje apsisuks ir važiuos apylanka Rudaminos arba Stoties kryptimi.

14 Autobusų parkas (Kirtimai)–Rudamina maršruto autobusai (tik reisais, kuriais autobusai važiuoja į viešojo transporto parką ir iš jo) važiuos Liepkalnio g., toliau apylanka Salininkų g. (Pupinės st., Salininkų sodų st.), Avinėlių g. (Sakalaičių st., Pervažos st., Avinėlių st.) per Kalviškes keliu Nr. 106 iki Kinelių st., taip grįždamas į seną maršruto trasą.

 

Kaip keisis Šalčininkų krypties maršrutai:

Maršrutas Nr. 63 (Vilnius – Šalčininkai per Jašiūnus) važiuos iki Salininkų žiedo (Lydos st.), jame nusuks ir važiuos Salininkų g., Avinėlių g. per Kalviškes keliu Nr. 106 iki Kinelių st., taip grįždamas į seną maršruto trasą.

Maršrutas Nr. G63 (Šalčininkai – Vilniaus m. Gariūnų turgavietė per Jašiūnus) važiuos iki Kinelių st., iš jos pajudės link Rudaminos, ten apsisuks ir važiuos per Kalviškes keliu Nr.106, Avinėlių g., Salininkų g. iki Lydos st., taip grįždamas į seną maršruto trasą.

 

Projektą „Valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A15 Vilnius-Lyda ruožo nuo 10,62 iki 11,08 km ir valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 106 Naujoji Vilnia-Rudamina-Vaidotai ruožo nuo 15,21 iki 15,41 km rekonstravimo, įrengiant žiedinę sankryžą ir viaduką ties geležinkelio 18+419 km pervaža Vilniaus r. sav., bei Vilniaus m. Liepkalnio g. ruožo nuo Daškūnų g. iki Vilniaus m. ribos rekonstravimo projektas, Nr. P20-015, parengimo metai 2021“ įgyvendina Lietuvos geležinkelių tinklą valdanti įmonė AB „LTG Infra“. Projekto darbus vykdys UAB „Tilsta“.

Rekonstruojamose sankryžoje ir jos prieigose numatoma įrengti apšvietimą, kuris apšvies važiuojamąsias dalis bei šaligatvius. Taip pat bus rekonstruojami kelio A15 ir kelio Nr. 106 ruožai bei naujai projektuojama žiedinė sankryža (šalia degalinės „Jozita“).

Apsiprašome visus gyventojus už laikinus nepatogumus ir tikimės visų eismo dalyvių supratingumo.

Eismo dalyvių prašome būti atidžiais, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo organizavimo pakeitimų.


Asociatyvi titulinė nuotr. pixabay.com

Shadow up