kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone paminėta žuvusiems eismo įvykiuose diena

2021 m. lapkričio 21 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, vykdydami prevencinį projektą „Stop naujoms tragedijoms keliuose“ ir siekdami paminėti Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti susitiko su Mickūnų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų ir Lavoriškių Šv. Jono Krikštytojo parapijų tikinčiaisiais. Pagrindinis šios atmintinos dienos tikslas – dvasinis ir moralinis palaikymas šeimų, kurios išgyvena netektis dėl keliuose eismo įvykiuose prarastų savo šeimos narių, draugų, pažįstamų. Kartu siekiama dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į Kelių eismo taisyklių laikymąsi, kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje.


Bendruomenės pareigūnai pasisakė Mišių metu, paprašė parapijiečių paieškoti jau anksčiau dovanotų atšvaitų, juos taisyklingai prisegti ir visada turėti su savimi einant tamsiu paros metu. Neturintiems buvo įteikti atšvaitai ir šviesą atspindinčios liemenes.

2021 m. sausio – rugsėjo mėn. Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje 764 asmenys dalyvavo 480 eismo įvykiuose, iš jų: 56 eismo įvykiuose buvo sužeisti 66 žmonės ir 4 žuvo. Pagrindinės eismo įvykių priežastys – saugaus atstumo nesilaikymas, saugaus greičio nepasirinkimas, užvažiavimas ant gyvūno. 307 eismo įvykiai įvyko dienos metu, 141 tamsiu paros metu ir 32 sutemus. Daugiausia eismo įvykių užregistruota: krašto Vilnius – Švenčionys – Zarasai kelyje – 10; magistraliniame Vilnius – Utena kelyje – 9; Rudaminos kaime Gamyklos gatvėje – 8.

Branginkime gyvybę kelyje!

   Vilniaus rajono policijos komisariato informacija
Viršelio nuotr. freepik.com

Shadow up