kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone viena po kitos įžiebiamos Kalėdų eglės (papildyta)

Kalėdoms sparčiai artėjant, Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijos skuba sukurti šventinę nuotaiką gyventojams. Pirmos sužibėjo Nemenčinės ir Maišiagalos eglutės, neilgai trukus prie jų prisijungė ir Rudamina, Sužionys, Mickūnai, Galgiai, Lavoriškės ir Šumskas. Taip pat sužibėjo Paberžės, Kabiškių, Skirlėnų, Pagirių, Bezdonių, Karvio, Medinkų, Marijampolo ir Juodšilių eglutės.


 Susitikimas su Kalėdų Seneliu ir eglutės įžiebimas Marijampolyje

Nuotr. organizatorių 

Kalėdinė šventė vaikams Medininkuose

Gruodžio 19 d. Medininkų kultūros centre vyko Kalėdinė šventė vaikams, kurioje gausiai dalyvavo šio miestelio mažieji gyventojai ir jų tėveliai. Vaikų laukė gražiai papuošta Kalėdų eglutė, prie kurios – Kalėdų senelis su daug staigmenu. Visus linksimo ir atvykusi burtininkė.

Nuotr. organizatoriai

 Prakartėlė bažnyčios aikštėje – nauja tradicija pradėta Juodšiliuose

Gruodžio 18 d., Juodšilių bažnyčios aikštėje vyko Kalėdų eglutės įžiebimo šventė, į kurią susirinko mažieji Juodšilių seniūnijos gyventojai kartu su savo tėveliais.

Šventėje dalyvavo ne tik Juodšilių bendruomenė, bet ir Pal. Mykolo Sopočkos Juodšiliuose rektorius kun. Elijas Markauskas, Juodšilių seniūnas Tadeuš Aškelanec ir pagrindinis šventės svečias – Kalėdų Senelis, kuris vaišino visus vaikus ir dalijo dovanas.

Juodšilių seniūnas Tadeuš Aškelanec visiems susirinkusiems artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga palinkėjo šiltų ir jaukių švenčių artimiausiųjų būryje. Kunigas atliko itin svarbią misiją – pašventino aikštę puošiančią prakartėlę. Už prakartėlės įrengimo prie bažnyčios idėją bendruomenė dėkinga rektoriui kun. Elijui Markauskui. Tai pirmoji ir kol kas vienintelė prakartėlė Vilniaus rajone.

Po linksmų ir audringų žaidimų su pačiais jauniausiais svečiais, laukė ne mažiau svarbus momentas – dovanų įteikimas mažiems ir dideliems. Kol vaikai buvo užimti gautomis dovanomis ir žaidimais, jų tevėliai vaišinosi karštu sultiniu ir spurgomis.

Prie prakartėlės įrengimo daugiausiai prisidėjo rektorius kunigas, seniūnas ir seniūnijos darbuotoja Renata Černiak, karštus užkandžius ir saldumynus finansavo Lietuvos lenkų sąjungos regioninis skyrius, saldžias dovanas vaikams taip pat finansavo rektorius kunigas E. Markauskas, o Kalėdų Senelio atvykimu pasirūpino Juodšilių kultūros namai.

Šventės papuošimą organizavo renginio vedėjai, Juodšilių kaimo bendruomenės pirmininkė Danuta Darčova, Kultūros namų administratorė Jelena Chatkevič ir ansamblis „Burowianka“.

     
     
     
     
     
     
     
     

 

Juodšilių seniūnijos informacija 

 

Kalėdinės eglutės įžiebimas Šumske

 


 

Kalėdų dvasia Pagiriuose

Nuotr. Pagirių bendruomenė „Gluosnis“


 

 

Kalėdų eglutės įžiebimas Bezdonyse

Kalėdoms sparčiai artėjant – šventinė nuotaika pasiekė Bezdonių seniūniją. Šeštadienio vakarą ryškiomis šviesomis įsiplieskė ir šios seniūnijos pagrindinė eglutė. Susirinkusius gyventojus ir svečius pasveikino seniūno pareigas einanti Danuta Klimaševska. Į šventę atėjusiems palinkėjo linksmų Kalėdų bei kad kiekvienuose namuose apsilankytų laimė, meilė, o širdyse – ramybė.

Šventinio pasirodymo metu scenoje pasirodė Katažina Paršuta, ansamblis „Bis“, vietinis ansamblis „Melodia“ su vadovu Stanislavu Mažeiko priešaky. Su kalėdine programa pasirodė mokiniai iš  Juliušo Slovackio gimnazijos bei pradinės „Saulėtekio“ mokyklos Bezdonyse.

Nors ir smarkiai lijo, į renginį atvyko Kalėdų Senelis kartu su Snieguole bei elniu Rudolfu įteikdami mažiausiems Bezdonių gyventojais dovaneles.

Ceremonijos vedėjai ragino vaikus skubėti parašyti laišką Kalėdų Seneliui. Priminė, kad gruodžio 14-20 dienomis prie seniūnijos pastato veiks Kalėdinis paštas.

Nuotaikingas koncertas, Kalėdų Senelis, Snieguolė bei šiaurės elnias Rudolfas, šilta arbata ceremonijos metu, nepaisant smarkaus lietaus, gausiam būriui susirinkusių suteikė daug nepamirštamų įspūdžių. Išpuošta Kalėdų eglutė taps gražiu simboliu viso šventinio laikotarpio metu ne tik Bezdonių seniūnijos gyventojams, bet ir atvykstantiems svečiams.

Artėjančių Kalėdų proga linkime daug džiaugsmo, šeimyninės šilumos ir viso ko geriausio!

     
     
     
   
     

 

  Nuotr. Dmitrij Kudriavcev

 


 

Paberžėje sužibėjo šventinė eglutė

 

   
     
     
     

  

Paberžės seniūnija

 Kalėdinė nuotaika Rudaminoje

Šventinė nuotaika atvyko ir į Rudaminą. Savaitgalį, tradiciškai, Rudaminos seniūnijoje buvo įžiebtos dvi eglutės Rudaminos kaime ir gruodžio 5 d. įvyko eglutės įžiebimo šventė Kalviškių kaime. Šventėje dalyvavo Kalviškių kaimo gyventojai su vaikais, seniūnas Juzef Šatkevič, seniūnaitis Miroslavas Fedečevas. Prie šventės taip pat prisijungė garbingi svečiai: AB „Vilniaus paukštynas“ generalinis direktorius Darius Gudačiauskas, Rudaminos seniūnijos bendruomenės centro atstovai, „Signum Inter“ vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo centro atstovė.

Kokia gi šventė be Kalėdų Senelio ir Snieguolės? Kalėdų senelis atvyko su turtinga, nuotaikinga, magiška ir stebuklinga programa. Linksmi žaidimai, gražios dainos ir eilės linksmino mažus ir didelius. Visi kartu padėjo įžiebti kalėdinę eglutę.

Nors už eglučių įžiebimą yra atsakinga Rudaminos seniūnija, bet vis tiek norime padėkoti atvykusiems svečiams už buvimą kartu, Kalviškių kaimo seniūnaičiui Miroslavui Fedečevui už šventės organizavimą,  AB Vilniaus paukštyno generaliniam direktoriui Dariui Gudačiauskui už saldžias dovanas ir UAB „Neo Šviesa“ direktoriui Edvardui Koščic už eglučių ir šventinių dekoracijų papuošimą. Visų Jūsų kūrybiškumo dėka mūsų Rudaminos seniūnija prieš Šv. Kalėdas ir 2022 Naujuosius metus tikrai tapo puošnesnė.

Dėkojame už suteiktas džiugias akimirkas ir linkime ramių ir jaukių švenčių, būkime sveiki ir būkime kartu.

     
     
     
     


Rudaminos seniūnijos informacija

 Kalėdinių eglučių įžiebimas Mickūnuose ir Galgiuose

Asociacija „Mickūnų bendruomenė“ įgyvendindama projektą „Mickūnų seniūnijos viešosios erdvės ir aplinkos kokybės pagerinimas“ jau trečius metus iš eilės puošia mūsų seniūniją šventinėmis dekoracijomis.

Šiemet kalėdinėmis eglutėmis papuoštos teritorijos prie dviejų vaikų žaidimų aikštelių Mickūnuose ir Galgiuose. Gruodžio 6 ir 7 dienomis įvyko eglučių įžiebimo šventės.

Mickūnų bendruomenė už bendradarbiavimą dėkoja Mickūnų seniūnija ir RDKC Mickūnų skyrius, Egliškių šv. Jono Bosko gimazijai, Lietuvos Lenkų Sąjungai – už finansinę paramą.

     
     
     
     
     
     


Mickūnų seniūnijos informacija

 


 

Susitikimas su Kalėdų Seneliu Lavoriškėse

Gruodžio 7 d. Lavoriškėse netrūko vaikų džiaugsmo ir kalėdinės nuotaikos. Čia visus atvykusius vaikus ir jų tėvelius pasveikino Kalėdų Senelis, kuris mažiesiems įteikė saldžių dovanų.

Visus susirinkusius pasveikino Lavoriškių seniūnas Mark Pilat, kuris palinkėjo puikios nuotaikos ir gražaus renginio. Į šventę taip pat atvyko ir Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Anželika Rakauskienė.

Renginio organizatoriai pasistengė, kad vaikams netrūktų pramogų ir puikių akimirkų. Jiems buvo paruošta daug žaidimų bei užsiėmimų, kuriuose vaikai aktyviai dalyvavo.

Vaikai kartu su tėveliais skubėjo įsiamžinti nuotraukose kartu su Kalėdų Seneliu, Snieguole ir atvykusia didžiule panda.

Sukurti ateinančių Kalėdų dvasią ir puikiai praleisti laiką nesutrukdė ir skruostus geliantis šaltukas.

Šventę vaikams organizavo Lietuvos Lenkų Sąjunga, Lavoriškių seniūnija ir kultūros centras. Finansinę paramą skyrė Lietuvos Lenkų Sąjunga ir Lavoriškių seniūnija.

 

Nuotr. Henrik Selevič 


 

Apie eglučių įžiebimo renginius Nemenčinėje bei Maišiagaloje rašėme čia:

Nemenčinėje jau tvyro kalėdinė nuotaika – miestelio aikštėje įžiebta šventinė eglutė; 

Maišiagala šventiniame spindesyje 

 

Primename, kad būtina laikytis Vyriausybės nustatytų saugumų reikalavimų ir rekomendacijų, jei jaučiate peršalimo simptomus – likite namuose. Epidemiologinei situacijai vis dar išliekant sudėtingai saugokite save ir būkite sveiki!

Shadow up