kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Glitiškių mokyklai-darželiui – 50 metų

Saulėtą gegužės 24-osios dieną Glitiškių mokykla-darželis atšventė savo auksinį jubiliejų. Mokyklos kiemelyje pasipuošę vaikai dovanojo susirinkusiems šventinį koncertą.


Įstaigos 50 metų gimtadienio proga jos bendruomenę aplankė ir sveikino Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonas kunigas Marek Gladki, Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja Alina Tunkevič, Švietimo skyriaus vyr. specialistė ir įstaigos kuratorė Alicija Balcevič, Paberžės seniūnas Genrik Gerulskij, tėveliai, kaimyninių švietimo ir kultūros įstaigų vadovai, buvę mokyklos pedagogai ir auklėtiniai.

„Su kiekvienais metais mūsų įstaigos aplinka keičiasi, gražėja edukacinės erdvės, o mes nesustojame, siekiame tobulėti, kelti kvalifikaciją bei turtinti patirtį. Siekiame, kad ugdymas čia teiktų vaikams džiaugsmą, nes vaikas ir jo kultūra yra didi vertybė. Tikiu, kad geriausi ir gražiausi dalykai dar laukia mūsų ateityje“, – kalbėjo Glitiškių mokyklos-darželio direktorė Valerija Jaglinska.

Jubiliejaus proga mero patarėja Alina Tunkevič Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu linkėjo visai mokyklos-darželio bendruomenei neblėstančio pažinimo džiaugsmo, vienybės, siekiant gražių darbo rezultatų, ir naujų idėjų, o taip pat prasmingo, įsimintino ir smagaus kartu praleisto laiko. Švietimo skyriaus vedėjo padėkos raštais gražaus įstaigos jubiliejaus proga pagerbti nusipelnę darbuotojai.

Apjungus kelias švietimo įstaigas, 2005 m. rugsėjo 1 d. įkurta Glitiškių mokykla-darželis. Nuo to laiko čia vykdomas ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas lietuvių ir lenkų kalbomis. 2016 metais Glitiškių mokykla-darželis gavo ypatingą dovaną – vyko pastato renovacija ir modernizavimas. Darbus, kurių vertė siekė 135 tūkst. eurų, finansavo Vilniaus rajono savivaldybė.


Shadow up