kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono viešajame transporte tikslinės prevencijos akcija

Birželio 15 d. Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus atstovai drauge su Vilniaus pasienio rinktinės Specialiosios paskirties pareigūnais vykdė tikslinę prevenciją Vilniaus rajono viešajame transporte.


Pagal pasirašytą bendradarbiavimo sutarties priemonių planą buvo organizuota bendra Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus atsakingų asmenų ir pasieniečių prevencinė priemonė viešajame transporte.

Vienas ekipažas dirbo kelyje Minskas – Vilnius, o kitas Lavoriškės-Vilnius. Prevencinės akcijos metu Vilniaus pasienio rinktinės Specialiosios paskirties komandos pasieniečiai tikrino maršrutinius autobusus, atkreipdami dėmesį į didelius krepšius, siekdami atgrasyti asmenis nuo kontrabandos, o Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai tikrino autobuso vairuotojus ar šie veža keleivius su bilietais ir ar tinkamai pagal visas taisykles juos parduoda siekdami užtikrinti skaidumą.

Siekiant mažinti nusikalstamumą ir užtikrinti viešąjį saugumą bendradarbiaujančios institucijos tokius ir panašius renginius planuoja ir ateityje.

VSAT prie LR VRM
Vilniaus pasienio rinktinės vyresnioji specialistė
(bendruomenės pareigūnė)
vidaus tarnybos kapitonė
Jolita Pilinkaitė

Shadow up