kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės įstaigos prisijungė prie pirmosios ponios D. Nausėdienės „Baltojo paukščio“ akcijos

Gražiausių metuose švenčių proga, Prezidentūra ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė kvietė savivaldybes ir jų kuruojamas įstaigas įsitraukti į „Baltojo paukščio“ akciją, kurios metu dienos centrų, mokyklų vaikai, bendruomenės, maži ir dideli susitelkė smagiam užsiėmimui – kalėdinių eglutės papuošimų – paukščių vėlimui iš vilnos.


Prie šios akcijos prisijungė Vilniaus rajono socialinės, švietimo ir kultūros įstaigos. Vilniaus rajono savivaldybė jau artimiausiu metu į Prezidentūrą pristatys Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių bei Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centrus lankančių vaikų dienos centrą pagamintus baltuosius paukščiukus. Vilnos vėlimo būdu pagaminti paukščiai jaukiai nutūps ant Prezidentūros eglės. Dalis pagamintų darbelių liks Savivaldybėje ir papuoš Savivaldybės kalėdinę eglę.

Pagrindinė akcijos „Baltasis paukštis“ mintis – suburti visuomenę kūrybiškumui, susitelkimui, bendrystei ir tiesiog smagiam bei linksmas užsiėmimui.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska džiaugiasi rajono dienos centrų vaikų aktyviu įsitraukimu į „Baltojo paukščio“ akciją ir tiki, kad kitais metais iš anksto pasiruošiant galės sudalyvauti ir daugiau įstaigų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems gražioje akcijoje! Nespėjusiems pasigaminti baltųjų paukščių papuošimų, dalijamės Prezidentūros atsiųsta paukščiukų vėlimo instrukcija.


Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras įsitraukė į kalėdinių dekoracijų gaminimo akciją:


     
     

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras prisijungė prie pirmosios ponios D. Nausėdienės „Baltojo paukščio“ akcijos Shadow up