kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybės merei įteikta Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka

Spalio 1 d. Valdovų rūmuose vykusiame Policijos dienos minėjime Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst įteikta Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka bei medalis už bendradarbiavimą su Lietuvos policija ir sėkmingai atliktą vakcinacijos nuo COVID-19 ligos procesą.


Pavasarį prasidėjus prioritetinių grupių vakcinacijai Vilniaus rajono savivaldybė suteikė galimybę pasiskiepyti pareigūnams, kuriems tarnybinės veiklos metu yra didelė tikimybė užsikrėsti COVID-19.

Pavasarį buvo skiepijami policijos, priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, kelių policijos ir kitų, vykdančių gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas tarnybų darbuotojai.

„Policijos pareigūnai atlieka labai svarbią pareigą – saugo mūsų rajono gyventojus ir jų turtą, todėl prasidėjus vakcinacijai, suteikėme galimybę pasiskiepyti ir policijos pareigūnams. Jų darbas labai svarbus ir reikalaujantis daug kontaktų, todėl būtina juos apsaugoti nuo COVID-19 ligos, kad jie galėtų saugiai atlikti savo tarnybą. Šią padėką skiriu visiems, kurie prisidėjo ir iki šiol prisideda prie vakcinavimo proceso“, – apie pareigūnų skiepijimą kalbėjo merė.Shadow up