kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mus vienija bendrystė

2015 m. sausio 10 d., šeštadienį, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko šeimos festivalis „Šeimadienis“. Šį baigiamąjį Šeimos metų renginį organizavo Vilniaus arkivyskupija. Renginio metu lankytojai turėjo galimybę skirti laiką šeimai, gilinti savo žinias, atrasti erdvę prasmingai veiklai.


Festivalyje galėjome sužinoti šios veiklos galimybes švietimo ir ugdymo srityse: kur ir kaip teikiama socialinė ir dvasinė pagalba, kuo naudingi Jaunimo, Šeimos ir kiti centrai, ką veikia įvairios bendruomenės, kas vyksta parapijose.

Svečiai iš JAV, Ispanijos ir Lenkijos bei lektoriai iš Lietuvos skaitė pranešimus vyriškumo ir moteriškumo, vaikų auklėjimo ir kitomis aktualiomis temomis.

Vaikai nuo penkerių metų dalyvavo edukacinėse programose Vaikų menėje. Speciali zona buvo skirta tėvams su mažais vaikais ir kūdikiais. Jaunimui buvo pristatytas filmas, kurį jie galėjo aptarti su kino kritiku R. Aušrotu. Taip pat vaikai galėjo dalyvauti protmūšiuose.

Renginį užbaigė Šv. Mišios ir vakarinis koncertas su Lietuvos ir užsienio žvaigždėmis.

Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų parapijos atstovai: kunigas Arūnas Mitkevičius, Bezdonių seniūnas Michal Jančevski, Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės ir Bezdonių vidurinės mokyklų administracija, mokytojai bei mokiniai, J.Slovackio vidurinės mokyklos, Bezdonių vaikų darželio ir seniūnijos atstovai. Festivalyje buvo pristatyta mūsų parapijos veikla, kuri atsispindėjo Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos paruoštame stende. Renginio svečiams buvo demonstruojamas filmas apie Krikščioniškos muzikos festivalį „Liejas malonė“, surengta angelų paroda, kurią parengė pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais.

Mokyklos atstovai supažindino šventės lankytojus su Bezdonių miestelio gyvenimu, kvietė apsilankyti jau trečius metus mokykloje organizuojamame Krikščioniškos muzikos festivalyje „Liejas malonė“. Šeštos klasės mokiniai pristatė maldą „Tėve mūsų“, kurią atliko repo stiliumi. Pradiniųklasių mokytojos L. Švarcienė, R. Aranauskienė ir D. Žąsinaitė organizavo edukacinę veiklą mažiesiems renginio lankytojams. Bezdonių vidurinės mokyklos dvyliktos klasės mokiniai savanoriavo, prižiūrėjo vaikus iki 12 metų, vedė jiems užsiėmimus.

Dėkojame kunigui Arūnui Mitkevičiui ir Bezdonių seniūnui Michal Jančevski už suteiktą galimybę mūsų mokyklos mokiniams ir kitiems parapijos atstovams apsilankyti Šeimos festivalyje „Šeimadienis“.

Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos
pradinių klasių mokytojos Liudmila Švarcienė, Dalė Žąsinaitė

Shadow up