kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Visi Vilniaus rajono mokiniai rugsėjį pasitiks apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų – „Lietuvos draudimas“ dovanoja nemokamą draudimą

Rugsėjį, prasidėjus naujiems mokslo metams, startuos jau 21-ą kartą organizuojama saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“, kurios metu atkreipiamas dėmesys į vaikų saugumą keliuose. Šiemet prie akcijos prisideda ir Vilniaus rajono savivaldybė, o didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ visiems Vilniaus rajono mokiniams visą rugsėjį dovanoja nemokamą draudimą.


Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo, kuomet didžiausias dėmesys yra skiriamas mažiausiems eismo dalyviams, moksleivių grįžtančių į mokyklas, saugumui. Verta pabrėžti, kad rugsėjis yra ir suintensyvėjusio eismo mėnuo, kuomet nelaimingų atsitikimų keliuose tikimybė padidėja.

„Šiemet Vilniaus rajono savivaldybė jau antrą kartą pasirašė susitarimą su „Lietuvos draudimu“ dėl bendrojo ugdymo moksleivių draudimo, kuris galios visą rugsėjo mėnesį, bet kuriuo paros metu. Iš viso „Lietuvos draudimo“ lėšomis bus apdrausta apie 8,5 tūkst. Vilniaus rajono moksleivių – nuo nulinės (priešmokyklinis ugdymas) iki 12 klasės. Suprantame, kad kelyje kartais slypi daug pavojų, tačiau tikimės, kad vairuotojai bei moksleiviai bus atidūs ir pavyks išvengti nelaimingų atsitikimų“, – sako Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska.   

Draudimas visą rugsėjį galios pėstiesiems arba dviračiu keliaujantiems moksleiviams. „Lietuvos draudimo“ apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ir galios visą rugsėjį, dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Kiekvienas moksleivis nuo nelaimingų atsitikimų kelyje yra apdraustas 5 tūkst. eurų suma.

Jei moksleivis pateko į eismo įvykį, jo tėvai ar globėjai apie tai turėtų pranešti „Lietuvos draudimui“ jiems patogiausiu būdu – darbo dienomis paskambinti trumpuoju numeriu 1828, užpildyti specialią formą svetainės www.ld.lt skiltyje „Praneškite apie įvykį“ arba per savitarnos svetainę www.savasld.lt.

Plačiau apie draudimo taisykles ir sąlygas galite skaityti čia.

Vilniaus rajono savivaldybė kartu su draudimo rinkos lyderė Lietuvoje ir didžiausia draudimo bendrove Baltijos šalyse AB „Lietuvos draudimas“ dar kartą kviečia naujuosius mokslo metus pasitikti saugiai. Grįžtančius į mokyklas mokinius raginame būti dėmesingais ir atsakingai elgtis gatvėse bei keliuose, o vairuotojų prašome būti itin atidiems, kad džiaugsmingo mokslo metų pradžios šurmulio netemdytų skaudžios nelaimės.

Saugios naujų mokslo metų pradžios!

 

 

 

Shadow up