kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Goodbye summer party! Atsisveikinimo su vasara šventė Rudaminoje

„Vasara praėjo, vasara praėjo!“
– Groja vėjo smuikas, rudeninio vėjo.
Gluosniai nusiminę vieškelin žiūrėjo:
 „Vasara praėjo, vasara praėjo!“.
Salomėja Nėris

Rugpjūčio 27 d. Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras visus pakvietė į „Goodbye summer party!“ – atsisveikinimo su vasara šventę. Šios kultūros įstaigos darbuotojai mano, kad nereikėtų liūdėti dėl pasibaigiančios vasaros ir artėjančio rudens. Jų nuomone, su vasara turime atsisveikinti linksmai ir triukšmingai. Ir taip atsitiko.


Rudaminos gyventojai ir svečiai tą dieną linksmai leido laiką, nes organizatoriai jiems parengė įdomią meninę programą, pakvietė daug puikių artistų ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos.

Koncertinė programa prasidėjo Rudaminos ir viso Vilniaus krašto pasididžiavimo liaudies dainų ir šokių ansamblio „Rudomianka“ kapelos pasirodymu. Ši kapela buvo įkurta2016 m. Jos nariai – kupinas idėjų jaunimas, kuris populiarina folklorą. Pasitelkusi tokių nuostabių instrumentų kaip smuikas, klarnetas, fleita, akordeonas, kontrabosas, gitara, būgnai, fortepijonas, garsi kapela atlieka įvairių tautų dainas. Jauni artistai puikiai pasirodė scenoje ir pakėlė publikai nuotaiką.

Prieš publiką pasirodė tikra žvaigždė Rudaminos ir Lietuvos padangėje, nepaprastai talentinga Gabrielė Ždanovičiūtė. Gabrielė yra baigusi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, kur studijavo populiariąją muziką – džiazo klasėje. Anksčiau ji baigė Vilniaus rajono Juodšilių Uršulės Leduchovskos gimnaziją. Gabrielė yra daugelio vaikų ir jaunimo festivalių ir dainų konkursų Lietuvoje ir užsienyje laureatė, muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ finalininkė. Šventės metu ji atliko gerai visiems žinomas dainas įvairiomis kalbomis bei gražią savo autorinę dainą „Myślę i czuję“ (liet. Galvoju ir jaučiu).

Scenoje taip pat pasirodė vokalinis-instrumentinis ansamblis „Kryzys Band“, veikiantis Juodšilių kultūros centre, kuriam vadovauja Kazimež Moroz. Muzikantai žavisi 70-ųjų muzika, todėl jie stengiasi ją atgaivinti ir pristatyti visuomenei. Jų pasirodymai visada džiugina ir linksmina žiūrovų širdis. Pasirodymas Rudaminos scenoje nebuvo išimtis. Publika dainavo, šoko ir linksminosi kartu su kolektyvu.

Kita vakaro žvaigžde – grupė iš Lenkijos „Masters“. Rudaminos scenoje ši grupė atliko savo didžiausius hitus. Taip pat šventės metu publiką linksmino2019 m. Lietuvos scenoje pasirodžiusi grupė „Bernužėliai“, nuostabią meninę programą visiems paruošė populiari Lietuvos dainininkė Katažina Zvonkuvienė.

Vidurnaktį publikos laukė dar viena atrakcija, kurią paruošė šventės organizatoriai. Visi galėjo pasigrožėti nuostabiais fejerverkais. O vėliau buvo linksmybės iki paryčių. Ištvermingiausi šėlo diskotekoje, kurios metu grojo grupė ,,Deja Vu“.

Šią nepamirštamą šventę organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras. Organizatoriai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei ir įmonei „Nemėžio komunalininkas“ už finansinę paramą ir visokeriopą pagalbą. Dėkojame taip pat Trakų kultūros rūmams už puikią sceną.

 

 

 Andžej Aškelovič

 

Shadow up