kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemokama draugystės pokalbių ir emocinės pagalbos linija vyresnio amžiaus žmonėms

„Sidabrinė linija“ kviečia visus garbaus amžiaus žmones naudotis „Sidabrine linija“ – 8 800 800 20 ir registruotis arba registruoti savo artimuosius, kaimynus ir draugus, nemokamiems, šiltiems ir nuoširdiems pokalbiams.


„Sidabrinės linijos“ skambučių centras ir savanoriai yra pasiruošę padėti visiems šios pagalbos ieškantiems, ar tiesiog norintiems su kažkuo pasikalbėti senjorams. Skambučio centro savanoriai padeda spręsti vyresnio amžiaus žmonių atskirumo, vienišumo, bendravimo trūkumo problemas, suteikdami senoliams galimybę džiaugtis visaverčiu gyvenimu.

Skambučių centro linija naudotis paprasta, saugu ir nieko nekainuoja. Siūloma galimybė turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti.

Visi garbaus amžiaus sulaukę asmenys, kurie jaučiasi vieniši, neturi su kuo pasitarti ir nori pasikalbėti, kviečiami registruotis nemokamu telefonu 8 800 800 20. Aptarus poreikius, pageidavimus, dominančias temas yra parenkamas pašnekovas. Po registracijos dar kartą susisiekiama su pašnekovu, suteikiama informacija bei pristatomas pokalbių draugas. Sutartą dieną ir valandą abu pašnekovai sulaukia skambučio iš „Sidabrinės linijos“ skambučių centro. Išklausius automatinį pranešimą abu sujungiami pokalbiui. Visi pokalbiai yra nemokami. Tiek registracija telefonu 8 800 800 20, tiek ir bendravimas su nuolatiniu pašnekovu nei senoliams, nei savanoriams nieko nekainuoja. Vieno pokalbio limitas – 120 minučių.

Taip pat „Sidabrinės linijos“ skambučių centras kviečia savanoriauti. Savanoriu gali tapti kiekvienas ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, bet kokios profesijos ir išsilavinimo žmogus.

Susipažinti su „Sidabrinės linijos“ savanoriškos veiklos kryptimis galima www.sidabrinelinija.lt


Shadow up