kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Didžiųjų įmonių darbuotojai kviečiami skiepytis

Vilniaus rajono savivaldybė kviečia dideles įmones ar organizacijas (turinčias 100 ar daugiau darbuotojų) rengti sąrašus darbuotojų, dirbančių kontaktinį darbą ir norinčių pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos. 


Pirmiausia bus vakcinuoti darbuotojai prašymus pateikusių įstaigų, įmonių ar organizacijų, kurių veikloje praėjusį ir (ar) einamąjį mėnesį buvo fiksuojami COVID-19 protrūkiai. Anksčiau skelbti Sveikatos apsaugos ministerijos vakcinavimo prioritetai išlieka.

Įmonės, turinčios daugiau nei 100 darbuotojų, kviečiamos teikti pageidaujančių skiepytis darbuotojų sąrašą pagal pridedamą formą (užpildant lentelę) el. paštu: inga.kucevic@vrsa.lt, kilus klausimų kreiptis tel. (8 5) 275 5064 arba +370 672 48 374.  Patikrinus ar įmonė atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus, darbuotojai bus pakviesti skiepytis. Vakcinavimo data ir laikas bus derinami kartu su vakcinavimo centru (VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika arba VšĮ Nemenčinės poliklinika).

Pažymėtina, kad didelių įmonių darbuotojai bus vakcinuojami, jei nepavyksta sudaryti arba paskiepyti atitinkamą savaitę skiepijamos prioritetinės grupės ir toliau iš eilės esančios prioritetinės grupės pageidaujančių skiepytis asmenų sąrašo ir dėl to nebus sunaudotos visos ASPĮ turimos COVID-19 vakcinos dozės.

Siekiant paspartinti vakcinaciją, skiepijimas gali vykti ir įmonės patalpose, jei yra visuomenės sveikatos saugos reikalavimus skiepijimo vietoms atitinkančios patalpos.

Įmonių darbuotojai gali rinktis bet kurią vakciną. Tiesa, tikėtina, kad šiuo metu greičiau bus vakcinuoti asmenys, norintys skiepytis „Vaxrevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina.

 

Shadow up