kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame prisijungti prie akcijos „Linkėjimai vaikų gynimo dienos proga“

#VaikaiYraVaikai – susivieniję globos centrai, kviečia prisijungti prie akcijos „Linkėjimai vaikų gynimo dienos proga“, skirtos Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti ir kartu siekti palinkėjimų rekordo. Visiems vaikams, o ypač tiems, kurie šiuo metu gyvena globos institucijose, labai svarbu jausti palaikymą.


„Būkime palaikymo komanda vaikams ir paaugliams. Padrąsinkime juos. Susiburkime visi kartu ir tarkime jiems gerą žodį. Leiskime vaikams žinoti, kad jie nėra vieni. Tikimės, kad ši akcija ne tik suteiks įkvėpimo, padrąsins vaikus gyvenančius globos institucijose, bet ir atkreips visuomenės dėmesį į globą“,  kviečia iniciatyvos organizatoriai.

Kaip prisidėti prie iniciatyvos?

- Pasidalinkite postu savo asmeninėje paskyroje;

- Užsidėkite Facebook profilio nuotraukos rėmelį „Tarptautinė vaikų gynimo diena“.

- Birželio 1-ąją parašykite palinkėjimą vaikams savo asmeninėje socialinių tinklų (Facebook, Instagram, Linkedin ir kt.) paskyroje, palinkėjimą galima iliustruoti nuotrauka ar video;

- Pridėkite grotažymes – #VaikaiYraVaikai; #LinkiuTau;

- „Žmonės CINEMA“ https://zmonescinema.lt/filmas/cia-buvo-sasa-2019 06.01 nemokamai žiūrėkite filmą „Čia buvo Saša“ ir nuo 18 val. įsijunkite į live diskusiją „Vaikai yra vaikai“ ir „Žmonės CINEMA“ facebook paskyrose.


Inf. Vaikai yra vaikai

Shadow up