kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro šventėje dalyvavo Vilniaus krašto Kaštoninis choras

Gegužės mėnuo turtingas gražiomis šventėmis. Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrui šis mėnuo taip pat ypatingas metas. Kasmet, pirmą mėnesio savaitę, centras švenčia savo gimtadienį, šiais metais jau aštuntąjį. Centro lankytojai į šventę susirinkusius svečius pakvietė pakeliauti laiku.

     

Koncertą pradėjome seniausia religine giesme „Dievo motina“, toliau šokome baroko epochos žaismingą šokį menuetą. Kelionę laiku paįvairinome dainomis pritariant gitarai ir akordeonui, taip pat dainavome legendinės grupės „The Beatles“ dainą „Yellow Submarine“. Susirinkusieji išgirdo A. Mickevičiaus, K.I. Galčinskio, J. Marcinkevičiaus eilėraščius.

     

Pasirodymą baigėme jau hitu tapusia daina „Laikas“, kurią atlikome kartu su Vilniaus krašto Kaštoniniu choru ir generole Katažina.

   

Esame labai laimingi, kad Katažina ir Kaštoninis choras mūsų koncerte atliko keletą gražiausių dainų, kurias dainavo „Chorų karai“ projekte.

 

Šventėje dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Rita Tamašunienė ir Vladislav Kondratovič, savivaldybės Tarybos narė Teresa Demeško, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Stefanija Stankevič, Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, seniūnai, įstaigų ir mokyklų vadovai, įmonių savininkai, įstaigų atstovai su kuriais sieja ilgametė draugystė, Nemenčinės gyventojai.

          

Po koncerto šventė tęsėsi hole. Katažina visus vaišino „Chorų karai“ projekte laimėtu šokoladu, visi norintys turėjo galimybę nusifotografuoti su Kaštoninio choro generole ir gauti jos autografą. Centro šventė mūsų atmintyje paliko daug smagių akimirkų bei neišdildomų įspūdžių. Tai buvo diena, kurią dar ne vieną kartą norėsime prisiminti...

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras

 

Shadow up